Nie mamy magicznych mocy, ale wspieramy partnerów biznesowych wszystkimi naszymi zasobami.

Początek roku 2020 zaskoczył wszystkich niemiłą niespodzianką, która uderzyła z impetem w znaną nam rzeczywistość, siejąc spustoszenie w życiu prywatnym i biznesowym.

?

W takich momentach zawsze sprawdzają się porzekadła dziadów o ludzkiej naturze. A my wiemy, że łącząc siły, stworzymy nowe i zbudujemy wielkie.

Razem Raźniej!

Jeśli reprezentujesz Agencję Reklamową, skorzystaj z naszego pakietu wsparcia. Pomożemy Ci zaprezentować naszą ofertę Twoim klientom w atrakcyjny sposób.

PREZENTACJE PRODUKTOWE

PREZENTACJE FILMOWE

KREATYWNE WIZUALIZACJE

BANNERY GIF

Jeśli chcesz zaskoczyć klienta zaangażowaniem i zainteresować ciekawą formą prezentacji naszych produktów, przygotujemy dla Ciebie pokaz w formacie pdf. Na wszystkie artykuły naniesiemy logo, dopasujemy kolorystykę i wrzucimy kilka pomysłów idealnych dla danej branży.
Dedykowana prezentacja filmowa / animowana z podkładem muzycznym zapada w pamięć. Dynamiczna i dostosowana klimatem do wizerunku firmy, pełna ciekawych produktów z naszej oferty z logo Twojego klienta, z pewnością wyróżni Cię spośród konkurencji.
Wizualizacja znakowania z naszą inwencją. Pomysł w oparciu o wizerunek, kampanie klienta. Dobór produktu do grupy docelowej i budżetu.
Spersonalizowany banner animowany na Twoją stronę internetową, do mailingu lub kampanii internetowej, wykorzystujący nasze produkty i optymalną ich personalizację. Kilka opcji do wyboru.

SZKOLENIA PRODUKTOWE

SZKOLENIA ONLINE

PROTOTYPY

INDYWIDUALNE PROMOCJE

Przyjedziemy do Was, aby zaprezentować naszą ofertę i udzielić wyczerpujących informacji na temat produktów i usług. Zadzwoń, ustalimy dogodny termin spotkania.
Jeśli obawiasz się grupowych spotkań lub dysponujesz mniejszą ilością czasu, przeprowadzimy szkolenie online. Umówmy dogodny termin. Prześlemy Ci zestaw produktów, które będziemy omawiali, uśmiechając się do siebie z monitora.
Chcesz zaskoczyć swojego klienta świetnym przygotowaniem i zaangażowaniem do prezentacji naszej oferty? Możemy przygotować dla Ciebie prototypy z logo jego firmy lub marki, a dla Ciebie gwarancję najlepszej ceny.
W każdym kwartale przygotowujemy dla Was ciekawe promocje cenowe. Jeśli jednak zależy Ci na indywidualnym promowaniu jednego z naszych produktów, przygotujemy promocje Tylko dla Ciebie.

PREZENTACJE U TWOICH KLIENTÓW

WYPOŻYCZENIE WZORÓW

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

PAKIET A - Z

Nikt nie zna lepiej naszych produktów niż my. Jeśli planujesz spotkanie z klientem, chętnie wystąpimy z Tobą jako specjalista i zaprezentujemy ofertę, omawiając artykuły i techniki personalizacji. Otrzymasz też od nas gwarancję najlepszej ceny przy realizacji dla tego klienta.
Przygotowujesz się do spotkania z klientem i chciałbyś zaprezentować nasze produkt?. Nie musisz ich kupować. Pamiętaj, że większość z nich możemy Ci po prostu wypożyczyć.
Jeśli pracujesz nad większym zamówieniem i proponujesz nasze produkty swojemu klientowi, poinformuj nas o tym. Damy Ci gwarancję najlepszej ceny i będziemy monitorować w naszej firmie zapytania na dany produkt.
Razem możemy więcej! W pakiecie A-Z znajdziesz komplet wsparcia z naszej strony: profesjonalną prezentację produktową z pełną wyceną, dodatkowe materiały (certyfikaty, potwierdzenia, opisy i zdjęcia), prezentację specjalisty u Twojego klienta i gwarancję najlepszej ceny.