Skip to main content

Historia napisana przyjaźnią

Jesteśmy grupą przyjaciół od wielu lat związanych z branżą reklamową. Spotkaliśmy się w firmie Senator Polska, spółce córce szanowanego w świecie, niemieckiego twórcy jakościowych artykułów piśmienniczych i porcelany. Firmie rodzinnej, która wyrosła z pasji jednego z braci rodziny Merz, związanej z farmaceutyką oraz jego przyjaciela o nazwisku Krell. Merz & Krell, taką właśnie nosiła nazwę na samym początku.

kolejna przyjaźń rozpoczęła nowy rozdział

Po wielu latach, gdy już następne pokolenia z niezmiennym zapałem rozwijały przedsiębiorstwo, kolejna przyjaźń rozpoczęła nowy rozdział. Senator doświadczony w świecie reklamy, postanowił pomóc w szerokiej prezentacji wspaniałej kolekcji firmy Koziol, która w tym samym czasie, równie prężnie i z artystyczną wizją, tworzyła nieopodal swoje niebanalne pomysły, doceniane w świecie za unikatowe wzornictwo.

W ten sposób Senator i Koziol przez wiele lat kroczyli razem na rynku promocyjnym, zyskując prawdziwych fanów i wspaniały zespół współpracowników. W tym miejscu chciałoby się wpisać znamienne „żyli długo i szczęśliwie”, jednak życie pisze historie bez konsultacji z jego bohaterami i pewnego dnia córka musiała powrócić do rodzinnego domu, a my jako wierni pasjonaci podążyliśmy za nią ku nowej przygodzie.

nowe wyzwania od przyjaciół

Mimo wielkiej ekscytacji i ciekawych wyzwań, nasze serca zostały w Polsce. Nie mogliśmy żyć w rozdarciu. Przyjaciele z Senatora i Koziola, doceniając nasze zaangażowanie i umiejętności, z prawdziwą sympatią zaproponowali nam dystrybucję obu marek na terenie Polski i kilku sąsiednich państw o słowiańskiej duszy.

W tym miejscu rozpoczęła się nasza kolejna już przygoda przyjaźnią pisana. Nie trudno więc było wybrać nam nazwę firmy i wyznaczyć jej tory.

W 2017 roku do naszego grona dołączył także nowy partner, którego innowacyjna elektronika z katalogu D-VICE Promote doskonale uzupełniła dwie pierwsze kolekcje, dodając klasyce i pomysłowości futurystycznych skrzydeł, a nam nowych wyzwań i inspiracji.

friends 4 friends

 Historia nadal trwa i nabiera barw, a my rozbudowujemy zespół i rozwijamy skrzydła, odpowiadając na pytanie: Czy jest miejsce na przyjaźń w biznesie?
Nie chcemy być jednak jednostronni, dlatego poprosiliśmy o kilka słów „z drugiej strony lustra” 😊 kliknij

Zapraszamy serdecznie do wspólnego kontynuowania naszej opowieści.

Naciśnij Enter, aby wyszukać lub ESC, aby zamknąć