Skip to main content

Liberty długopis reklamowy SENATOR. Długopis o purystycznym kroju, wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. LIBERTY to model o najszerszej palecie wariantów w ofercie marki SENATOR. Cechuje go przede wszystkim wysoka jakość i doskonała mechanika. W przeciwieństwie do długopisów z Chin pisze nieprzerwanie 5,6 km.

materiał: tworzywo sztuczne wysokiej jakości
wkład: senator magic flow G2 – 1.0 mm
indywidualny kolor PMS: 20 000

Długopisy marki SENATOR, są wyjątkowe przez wzgląd na swój krój i wyjątkową mechanikę. Firma dba o ich detale, a przede wszystkim stara się maksymalnie wykorzystać ich potencjał reklamowy. W konsekwencji proponuje partnerom szereg technik indywidualizacji. Mogą być zatem ozdabiane nadrukiem, grawerowane, a także brandowane metodą HD, który jest prawdopodobnie najtrwalszą techniką na rynku. Ponieważ spektakularna rezentacja logo przyciąga wzrok, SENATOR wciąż doskonali techniki zdobnicze.  Przede wszystkim dba o długą żywotność, produkując z trwałego i bezpiecznego ekologicznie tworzywa, konstruując niezawodną mechanikę, wreszcie wyposażając w doskonały wkład. Liberty długopis reklamowy SENATOR. Co najbardziej godne uwagi, inwestując w  długopis reklamowy marki SENATOR, zyskujesz prestiż i długofalową reklamę, która będzie kojarzyć się z wysoką jakością. Wykwalifikowany sztab i pełen zapału dział kreacji pomoże Ci zaprojektować idealny, dopasowany do Ciebie model. Ozdabiając go odpowiednią grafiką w elegancki lub dynamiczny sposób, uzyskamy doskonały efekt. W podobny sposób  zaprojektujemy kubki i notesy, aby stworzyć  komplet  promujący Twoją firmę lub markę. Oddaj się w ręce profesjonalistów i ciesz  wyjątkową reklamą firmy. Pamiętaj, artykuły reklamowe to jeden z najbardziej efektywnych narzędzi wsparcia i budowania wizerunku. Podtrzymują zainteresowanie Twoją firmą i marką oraz przypominają o istaniu. Według badań są najskuteczniejszym sposobem reklamy dla małych i średnich firm.

OPIS

Długopis o purystycznym kroju, wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. LIBERTY to model o najszerszej palecie wariantów w ofercie marki SENATOR.

DETALE

POLISHED – nieprzezroczysty błyszczący
CLEAR – przezroczysty błyszczący
SOFT TOUCH – nieprzezroczysty aksamitny
MC – metalowy klips
MIX &MATCH – dowolna kompozycja
CLIP4U – indywidualny klips lub kształt standardowy

materiał: tworzywo sztuczne wysokiej jakości
wkład: senator magic flow G2 – 1.0 mm
indywidualny kolor PMS: 20 000

Liberty
2993 Polished Basic
Liberty
2015 Soft Touch
Liberty
2942 Soft Touch MC
Liberty
3220 Clip4U
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub ESC, aby zamknąć