Skip to main content

Długopis reklamowy z karbonu NOWOŚĆ 2019! Smukły i elegancki model z linii Carbone Line z błyszczącym karbonowym korpusem. W tym roku firma Senator wzbogaciła kolekcję o długopis reklamowy BLACK, który zamiast metalowych elementów w kolorze matowego srebra, połyskuje powierzchnią w odcieniu szarego dymu. Solidne i trwałe instrumenty piśmiennicze z sukcesem funkcjonują na rynku reklamowym od wielu lat. Klasyczna kolekcja CARBON zawiera także pióro kulkowe i roller. Instrumenty można zamówić również w zestawach z etui, komponując długopis z dowolnym piórem. Do każdego elementu dopasujemy także etui indywidualne.
Szykowny karbon dodaje siły wizerunkowi. Długopis reklamowy z karbonu idealny np.: dla firm związanych z przemysłem, branży motoryzacyjnej i instytucji państwowych.

zobacz także: CARBONE LINE

DOPASOWANE ETUI
ET 150, ET 154, ET 157, ET 160, ET 169, ET 171

OPIS

Długopis reklamowy z karbonu NOWOŚĆ 2019! Smukły i elegancki model z linii Carbone Line z błyszczącym karbonowym korpusem. W tym roku firma Senator wzbogaciła kolekcję o długopis reklamowy BLACK, który zamiast metalowych elementów w kolorze matowego srebra, połyskuje powierzchnią w odcieniu szarego dymu. Solidne i trwałe instrumenty piśmiennicze z sukcesem funkcjonują na rynku reklamowym od wielu lat. Szykowny karbon dodaje siły wizerunkowi. Długopis reklamowy z karbonu idealny np.: dla firm związanych z przemysłem, branży motoryzacyjnej i instytucji państwowych.

zobacz także: CARBONE LINE

DETALE

wkład: senator® metal G2

DOPASOWANE ETUI
ET 150, ET 154, ET 157, ET 160, ET 169, ET 171

CARBON BLACK
3350 długopis
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub ESC, aby zamknąć