Skip to main content

NOWOŚĆ 2019! Długopis biodegradowalny marki SENATOR, ma korpus wykonany z tworzywa PLA, czyli pochodnej kwasu mlekowego, uzyskanego z trzciny cukrowej. Okres rozkładu materiału w środowisku nawozów trwa od 0,5 do 1 roku. Super Hit funkcjonuje od lat w ofercie firmy senator®. Ponieważ wciąż cieszy się taką samą popularnością jak w latach ’90, firma kontynuuje jego produkcję. Model BIO łączy neutralne wzornictwo z aktualnymi potrzebami rynku. Informacja na temat materiału, jest subtelnym symbolem”biodegradable” w górnej części korpusu.  Niedrogi i bardzo aktualny długopis reklamowy.

Świadomy marketing! Produkt idealnie podkreśli proekologiczny charakter i świadomość firmy, jej działalność i odpowiedzialność za środowisko.

OPIS

Długopis biodegradowalny, którego korpus jest wykonany z tworzywa PLA – pochodnej kwasu mlekowego, uzyskanego z trzciny cukrowej. Okres jego rozkładu w środowisku nawozów trwa od 0,5 do 1 roku.
Super Hit to model funkcjonujący od lat w ofercie firmy senator®, cieszący się niezmiennie popularnością. Jego neutralne wzornictwo połączone z aktualnymi potrzebami rynku w modelu BIO, podkreślone subtelnym symbolem”biodegradable” w górnej części korpusu, czynią z niego niedrogi i bardzo aktualny długopis reklamowy.

Świadomy marketing! Produkt idealnie podkreśli proekologiczny charakter i świadomość firmy, jej działalność i odpowiedzialność za środowisko.

DETALE

MATT – nieprzezroczysty matowy

materiał: tworzywo sztuczne biodegradowalne, matowe – korpus, klips – biały polished
wkład: senator magic flow X20 – 1.0 mm
indywidualny kolor PMS: 20 000

SUPER HIT BIO
3300 MATT
Naciśnij Enter, aby wyszukać lub ESC, aby zamknąć