DEZYNFEKUJĄCY
I NAWILŻAJĄCY
ŻEL DO RĄK

ZAWIERA
SOK Z ALOESU

76%
ALKOHOL

PO PIERWSZE DEZYNFEKCJA - ŻEL ANTYBAKTERYJNY

Zapewnij swoim klientom i pracownikom ochronę przed bakteriami i wirusami. Skuteczne żele dezynfekujące na bazie alkoholu o stężeniu 76% z dodatkiem soku aloesowego gwarantują bezpieczeństwo i niwelują nieprzyjemne skutek uboczny odkażania, jakim jest przesuszenie i pękanie skóry. Dodatkowo pozostawiają nawilżającą i wygładzającą powłokę o przyjemnym zapachu.

NA CO NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE ŻELI

Nie wszystkie żele do dezynfekcji są takiej samej jakości. Aby były skuteczne w walce z wirusami, muszą mieć odpowiednie stężenie alkoholu, czyli powyżej 70%. Jakość użytego alkoholu też jest istotna. Nie każdy jest przeznaczony do kontaktu ze skórą. Ponadto wpływa na zapach. Co ważne aby uniknąć przesuszania, które prowadzi do pękania, łuszczenia i swądu, należy dodatkowo nawilżać dłonie kosmetykami ochronnymi, zawierającymi pantenol lub ekstrakt z aloesu. Idealnym rozwiązaniem jest dołączenie jednej z tych substancji do preparatu oczyszczającego.
Oferowane przez nas żele bazują na bezpiecznym alkoholu i zawierają ekstrakt z aloesu. Są dostępne w butelkach o pojemnościach 50, 100, 300 i 500 ml, z dwoma typami dozowników: pompka i flip top. Do każdej butelki proponujemy personalizowanie etykiety z wielokolorowym nadrukiem cyfrowym.

 

Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

PRZYKŁADOWE OPAKOWANIA - POJEMNOŚCI - DOZOWNIKI

50 ml eleganckie nieprzezroczyste opakowanie ze srebrnymi wykończeniami (pompka).  50 ml białe nieprzezroczyste opakowanie (pompka).  100 ml eleganckie nieprzezroczyste opakowanie (pompka).  100 ml przezroczyste opakowanie (flip top).  150 ml przezroczyste opakowanie (flip top).  300 ml przezroczyste opakowanie (flip top).  300 ml przezroczyste opakowanie (pompka).  500 ml przezroczyste opakowanie (pompka).

 

Spersonalizowana etykieta: biała z nadrukiem cyfrowym CMYK, transparentna z nadrukiem CMYK lub białym + CMYK.

Jeśli interesuje Cię inna pojemność napisz do nas!