senator®, niemiecki producent artykułów piśmienniczych, od 1920 roku jest wiodącym dostawcą indywidualizowanych i spersonalizowanych produktów reklamowych. Dziś obok wysokiej jakości długopisów z tworzywa sztucznego znanych na całym świecie oraz kolekcji przyborów metalowych, oferta firmy obejmuje także kubki oraz notesy.

Zgodnie z ideą założyciela Friedricha Merza, każdego roku senator® prezentuje nowe pomysły o wysmakowanym wzornictwie, zgodnym z aktualnymi trendami w dziedzinie designu. Produkty są doceniane podczas wielu prestiżowych konkursów, jak red dot design award, good design czy promotional gift award. Każdego roku firma produkuje blisko 250 milionów sztuk długopisów plastikowych.

Nazwa firmy powstała od nazwiska założyciela, Bernarda Koziol, który w 1927 roku stworzył mini fabrykę, wytwarzającą niewielkie figurki i ozdoby z surowców naturalnych. Przeistaczając ją z czasem w silną markę, produkującą wyjątkowe artykuły z tworzywa sztucznego, zapoczątkował wspaniałą przygodę, którą do dziś z wielkimi sukcesami kontynuuje jego syn i wnuk. Artystyczna wizja i misja marki są nadal aktualne, a jej siłą jest nie tylko wysmakowany design, ale także poczucie humoru, przez co przedmioty codziennego użytku wpisujące się w kategorię sztuki użytkowej, wywołują uśmiech. Niebanalne pomysły, dodatki do wnętrz, akcesoria kuchenne oraz biurowe zdobią i czynią nasze życie łatwiejszym. Firma Koziol współpracuje z uznanymi projektantami z całego świata, takimi jak Alessandro Mendini czy Matteo Thun.

Katalog wyselekcjonowanych produktów, zrzeszający najciekawsze innowacyjne pomysły przemysłu elektronicznego. Misją kolekcji jest dostarczanie szerokiej palety rozwiązań najnowszych trendów technicznych, ożywiając i zaskakując rynek artykułów promocyjnych. W kolekcji znajdą się między innymi oferty marek Philips, Denver, Moyoo, Xoopar, Blaupunkt, Sony i Zens. W tym roku do prezentacji dołączyły House of Marley, Fresh’n Rabel i TCL. Korzystając z oferty D-Vice Promotional tworzysz komfort życia, kreujesz niezapomniane chwile, dostarczasz relaks, informacje, generujesz miłe spotkania z ludźmi, przyrodą i dźwiękiem, wprowadzając biznes w nowy wymiar. Zobacz, jak przekraczamy Twoje oczekiwania.